Naujienos

Kada laukti gerų naujienų?

2013 07 02
Kada laukti gerų naujienų?
Ką tik baigėsi terminas pateikti dideles paraiškas (kai prašomos paramos suma nuo 40001 iki 150000 eurų). Pareiškėjai kartu su NVO Programos projektų priežiūros vadovėmis bei Atrankos komiteto ekspertais tobulino ir vystė paraiškas, kad Projektai, jiems gavus finansavimą, būtų kuo efektyvesni ir atneštų svarų indėlį stiprinant demokratiją bei kuriant atvirą visuomenę Lietuvoje, kurioje užtikrinamos žmogaus teisės.
 
2013 m. rugpjūčio 1 d. numatoma priimti galutinį sprendimą dėl NVO Programos Lietuvoje I kvietimo teikti paraiškas lėšų paskirstymo projektams. Šis sprendimas apims tiek mažuosius, tiek didžiuosius projektus. 
Po šio sprendimo priėmimo visi pareiškėjai, kurių paraiškos nebuvo atmestos administracinės atitikties ir veiklos principų vertinimo etape, bus individualiai informuoti apie sprendimą. 
 
Iš anksto prašome atkreipti dėmesį: pareiškėjai, kurių paraiškos bus atrinktos finansavimui, iki rugsėjo 1 d. turės pateikti visus dokumentų originalus bei detalias bendradarbiavimo sutartis su partneriais. Planuodami vasaros atostogas turėkite tai omenyje. Plačiau >>
 
2013 m. rugsėjo mėn., 20-25 d. laikotarpyje planuojami privalomi 2 dienų mokymai projektų vykdytojams.  Mokymų metu bus pristatoma projektų įgyvendinimo priežiūros ir atsiskaitymo tvarka, aptariami finansų srautų planavimo ypatumai ir projektų viešinimo reikalavimai. Bendradarbiaujant su komunikacijos ekspertais bei profesionaliais žurnalistais bus surengtas įvadinis komunikacijos ir žiniasklaidos seminaras, kuris, tikimės, duos apčiuopiamos naudos ne tik įgyvendinant projektus, bet ir bendrai stiprinant nevyriausybinių organizacijų komunikacinius gebėjimus. Projektų vykdytojams bus atsakyta į visus rūpimus klausimus, taip pat bus sudarytos galimybės susipažinti su jiems priskirtais NVO Programos Operatoriaus projektų priežiūros vadovais bei aptarti tolimesnio bendradarbiavimo gaires. 
 
Sekite naujienas ir mūsų facebook puslapyje>>