Naujienos

Kaip vyks paraiškų vystymo etapas?

2013 06 07
Kaip vyks paraiškų vystymo etapas?

Iki birželio 28 d. vyksta ekspertų atrinktų koncepcijų vystymas rengiant didelių projektų paraiškas.

Su kiekvienu pareiškėju susisieks Projektų priežiūros vadovė ir paskirs individualią 1 val. trukmės konsultaciją mūsų biure, Didžioji 5-404, Vilnius.  Susitikimo metu aptarsime kaip efektyviai išvystyti koncepciją, atitinkančią NVO programos ir projekto siekiamus tikslus bei rezultatus. Kai kuriuose susitikimuose dalyvaus Atrankos komiteto nariai, tad kviečiame atsakingai pasiruošti atsakyti į galimus klausimus apie projekto įgyvendinimą, finansinį planą, komunikacijos planą, projektą įgyvendinančios komandos patirtį bei kompetenciją, projekte numatytas ar siūlomas partnerystes ir kt.

Projektų priežiūros vadovių kontaktai:

Vilma Gabrieliūtė, el. paštas: vilma.gabrieliute@nvoprograma.lt, tel. Nr.: 8 671 04249

Agnė Gaisrė, el. paštas: agne.gaisre@nvoprograma.lt, tel. Nr.: 8 5 2314681

Tolimesnės konsultacijos vyks el. paštu ir telefonu. Rengiant paraišką, kviečiame susipažinti su mūsų parengtomis Projekto viešinimo ir biudžeto rengimo rekomendacijomis. 

Primename, kad galutinis terminas pateikti pagal atrinktas koncepcijas parengtas didelių projektų paraiškas – 2013 m. birželio 28 d. (pašto antspaudo data, jei popierinis paraiškos variantas siunčiamas paštu) 16 val. (jei paraiška pristatoma į NVO Programos Lietuvoje biurą). Nepamirškite atsiųsti elektroninės visų dokumentų versijos el. paštu: registracija@nvoprograma.lt

NB: Prašome paraiškos formos elektroninę versiją pateikti Word formatu (ne PDF).

Atrinktų vystyti koncepcijų sąrašą galite rasti čia >>