Naujienos

Paskelbtas atrinktų vystyti koncepcijų sąrašas

2013 06 07
Paskelbtas atrinktų vystyti koncepcijų sąrašas

Sulaukėme labai daug įdomių didžiųjų projektų koncepcijų, todėl NVO Programos Lietuvoje atrankos komitetui nebuvo lengva priimti sprendimus. Deja, paramos lėšų fondo dydis yra ribotas, tad  atrinkome 36 koncepcijas, kurias su mūsų  Projektų priežiūros vadovių pagalba toliau vystysite ir sieksite parengti  didžiųjų projektų paraiškas, kurios užtikrintų maksimaliai efektyvų NVO Programos tikslų pasiekimą. Taip pat norime pabrėžti, kad bendra atrinktų paraiškų suma viršija šiam kvietimui numatytų paskirstyti lėšų sumą. Todėl finansavimas bus skirtas tik daliai geriausiai išvystytų projektų.

Atrinktų vystyti koncepcijų sąrašą galite rasti čia>>

Vystymui neatrinktų koncepcijų autoriai per artimiausias tris darbo dienas gaus asmeninius laiškus, kuriuose pasidalinsime Atrankos komiteto bei nepriklausomų ekspertų pastabomis bei rekomendacijomis - daugelis Jūsų turi puikų potencialą. Esate nuoširdžiai kviečiami paraiškas teikti ir antrojo kvietimo metu 2014 m. pavasarį.

Atrinkdami paraiškas atsižvelgėme ir į tai, kad pareiškėjas pasižymėtų  tiek kompetencija, tiek patirtimi, tiek žmogiškaisiais ištekliais, kurie užtikrintų sėkmingą pateiktų idėjų įgyvendinimą.  Silpniausiai įvertintų projektų koncepcijų autoriams linkime augti, tobulėti ir pamąstyti apie galimybę tapti daugiau šios srities darbo patirties turinčių organizacijų partneriais kito kvietimo metu. Dėkojame, kad rūpinatės demokratijos ir žmogaus teisių užtikrinimu Lietuvoje!

Neatrinktų vystyti koncepcijų sąrašą galite rasti čia>>