Naujienos

Mokymai finansuojamų projektų vykdytojams (PAPILDYTA)

2014 09 23
Mokymai finansuojamų projektų vykdytojams (PAPILDYTA)
Netrukus II-ojo Kvietimo teikti paraiškas metu atrinktų finansuoti Projektų Vykdytojai pradės įgyvendinti projektus. Projektais bus siekiama prisidėti prie Lietuvos demokratijos stiprinimo bei kurti  atvirą visuomenę, kurioje yra užtikrinamos žmogaus teisės.
 
Siekiant užtikrinti projektų įgyvendinimo kokybę organizuojame nemokamus mokymus Finansuojamų projektų vykdytojams ir jų partneriams.
 
Mokymai susidės iš dviejų dalių: Projektų valdymas (I) ir Komunikacija (II).  Į pirmąją mokymų dalį kviečiame registruotis organizacijos arba projektų vadovę (-ą) ir finansininkę (-ą). Į antrąją – organizacijų komunikacijos specialistes (-us) ar komandos narius, prisidedančius prie advokacijos žinučių rengimo.
 
Mokymų Projektų valdymas (I) metu bus pristatoma projektų įgyvendinimo priežiūros ir atsiskaitymo tvarka, veiklų kokybės užtikrinimo reikalavimai, veiklų ir/ar biudžeto korekcijų galimybės bei tvarka, aptariami finansinių srautų planavimo ypatumai ir projektų viešinimo reikalavimai bei kiti projektų valdymo klausimai. Projektų vykdytojams bus atsakyta į rūpimus klausimus, taip pat bus sudarytos galimybės su NVO Programos projektų priežiūros vadovėmis aptarti tolimesnio bendradarbiavimo gaires.
 
Mokymų Komunikacija (II) metu, bendradarbiaujant su komunikacijos ekspertais bei profesionaliais žurnalistais, dalyviai aptars viešinimo svarbą, komunikacijos strategijas, skirtingų komunikacijos kanalų ypatybes ir efektyvumą, advokacijos kampanijų planavimą. Tikimės, kad šie mokymai bus naudingi ne tik įgyvendinant projektus, bet ir stiprinant nevyriausybinių organizacijų komunikacinius ir advokacijos gebėjimus. 
 
Mokymai vyks dviem etapais:
 
Mokymai Projektų valdymas (I) vyks spalio 28 d., (ŽTSI, Didžioji g. 5, 4a. konferencijų salėje, Vilnius).
 
Registracija į mokymus Projektų valdymas (I). Registracija vyksta iki spalio 9 d.
 
Mokymai Komunikacija (II) - vyks dviem grupėm, lapkričio 11 ir 12 d., (ŽTSI, Didžioji g. 5, 4a. konferencijų salėje, Vilnius).
 
Registracija į Komunikacijos mokymus (II). Registracija vyksta iki spalio 9 d.
 
Svarbu!  Nuo vienos organizacijos mokymuose dalyvauti gali 1-2 asmenys.
 
Atnaujinta 2014 m. spalio 2 d.