Naujienos

Skelbiamas atrinktų vystyti koncepcijų sąrašas

2014 05 09
Skelbiamas atrinktų vystyti koncepcijų sąrašas

Š. m. gegužės 7 d. įvyko NVO Programos Lietuvoje antrojo kvietimo Atrankos Komiteto posėdis, kurio metu Komitetas pateikė rekomendacijas Operatoriaus valdybai dėl didelių projektų koncepcijų paraiškų įtraukimo į vystytinų projektų sąrašą. Atrankos komitetas formuoja rekomendacijas remdamasis projektų reitingu, ekspertų komentarais, turimomis NVO sektoriaus ir tematinių sričių žiniomis ir patirtimi, bei atsižvelgdami į bendrą 2009 - 2014 m. Europos Ekonominės Erdvės Finansinio Mechanizmo tikslą, siekiamus Programos poveikius, rezultatus ir rodiklius.

Komiteto posėdį stebėjo Karališkosios Norvegijos ambasados Lietuvoje atstovas Sami Skogstad Patrikainen ir EEE Finansinio mechanizmo valdybos Vyriausioji pareigūnė pilietinei visuomenei Michaela Lednova.
 
Sveikiname atrinktų koncepcijų pareiškėjus patekus į antrąjį didelių projektų atrankos etapą. Atrinktų vystyti koncepcijų sąrašą galite rasti čia.
 
Dėkojame už aktyvų dalyvavimą antrajame NVO Programos Lietuvoje kvietime. Džiaugiamės, kad daugelis pareiškėjų pasinaudojo galimybe sudalyvauti informaciniuose mokymuose bei gauti individualias konsultacijas – tikimės, kad tai padėjo sustiprinti teikiamas paraiškas. Iš viso gavome 97 didžiųjų projektų koncepcijas,  iš kurių atrinkome 28 koncepcijas, kurias su mūsų Projektų priežiūros vadovių pagalba toliau vystysite ir parengsiti didžiųjų projektų paraiškas, kurios užtikrintų maksimaliai efektyvų NVO Programos tikslų pasiekimą. Taip pat norime pabrėžti, kad bendra atrinktų paraiškų suma viršija šiam kvietimui numatytų paskirstyti lėšų sumą, todėl finansavimas bus skirtas tik daliai geriausiai išvystytų projektų. Informaciją apie atskiroms poveikio sritims antrojo kvietimo metu planuojamas paskirstyti sumas galite rasti čia. Atkreipiame dėmesį, kad nurodytos sumos bus paskirstytos dideliems ir mažiems projektams. 
 
Neatrinktų projektų koncepcijų autoriams linkime augti, tobulėti. Dėkojame, kad rūpinatės demokratijos ir žmogaus teisių užtikrinimu Lietuvoje!