Naujienos

Per antrąjį kvietimą gautos 97 didelių projektų koncepcijų paraiškos

2014 04 09
Per antrąjį kvietimą gautos 97 didelių projektų koncepcijų paraiškos

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su partneriu „OSFL projektai“ 2014 m. sausio 20 d. paskelbė antrąjį kvietimą nevyriausybinėms organizacijoms teikti paraiškas Europos Ekonominės Erdvės finansinių mechanizmų NVO Programai Lietuvoje 2009-2014.

NVO Programos Lietuvoje tikslas – sustiprinti pilietinės visuomenės vystymąsi ir prisidėti prie socialinio teisingumo, demokratijos ir tvarios plėtros, skatinti dvišalius santykius tarp Lietuvos ir šalių donorių – Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino.
 
Per antrąjį kvietimą gavome 97 didelių projektų koncepcijų paraiškas. Daugiausia projektų parengta Pažeidžiamų grupių srityje. Daugiau nei 20 proc. koncepcijų yra susijusios su daugiau nei viena paramos sritimi.
 
Pateiktų projektų vertė 41.227.916 Lt, iš NVO Programos prašoma suma –  37.110.173 Lt. Koncepcijų administracinės atitikties ir veiklos principų vertinimas jau yra atliktas. Šiuo metu paraiškos atitikusios administracinius ir veiklos principų kriterijus yra perduotos vertinimui išoriniams ekspertams.
 
Patvirtintas koncepcijų paraiškas pareiškėjai turės galimybę vystyti ir pateikti iki birželio 6 d.
 
Su pateiktų didelių projektų koncepcijų paraiškų sąrašu galite susipažinti čia.