Naujienos

Kviečiame į dvišalių santykių vystymo seminarą

2014 01 13
Kviečiame į dvišalių santykių vystymo seminarą

Kviečiame Lietuvos nevyriausybines organizacijas įsitraukti į dvišalių santykių su Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino organizacijomis plėtojimą NVO Programos rėmuose.

 

NVO Programos Lietuvoje įgyvendinimu siekiama dvigubo tikslo – NVO, dirbančių žmogaus teisių bei demokratijos srityje, stiprinimo bei dvišalių santykių tarp šalių donorių – Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino – ir Lietuvos intensyvinimo.

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su partneriu „OSFL projektai“ planuoja 2014 m. sausio 20 d. paskelbti antrą kvietimą nevyriausybinėms organizacijoms teikti paraiškas, todėl siekiant paskatinti vertingų kontaktų užmezgimą bei partnerystę būsimuose projektuose 2014 m. vasario 12 d. yra organizuojamas dvišalių partnerysčių užmezgimo-stiprinimo seminaras Vilniuje.

Jo metu organizacijos iš Lietuvos bei donorų šalių susipažins su dvišalių santykių plėtojimo NVO Programos kontekste galimybėmis bei turės unikalią progą tiesiogiai pabendrauti su panašią veiklą vykdančiais kolegomis iš užsienio šalių, pasidalinti patirtimi ir gerąja praktika.

Lietuvos nevyriausybinės organizacijos, norinčios užmegzti bendradarbiavimą su Norvegijos, Islandijos ar Lichtenšteino organizacijomis bei vykdyti bendrus projektus, yra kviečiamos išreikšti pageidavimą dalyvauti dvišalių santykių užmezgimo-stiprinimo seminare užpildant anketą, kurią pasieksite paspaudę šią nuorodą.

Jei jau žinote, su kokiomis konkrečiomis organizacijomis norėtumėte bendradarbiauti, galite jas įvardinti (taip pat ir kontaktinius duomenis bei asmenį), bei nurodyti veiklos sritis, kuriose dirba jūsų bei potencialių partnerių organizacijos.

Lietuvos organizacijoms, dar tik besiruošiančioms bendradarbiavimui bei ieškančioms potencialių partnerių, rekomenduojame aplankyti specialų partnerių Norvegijoje paieškos portaląwww.ngonorway.org. Jame pateikiama daug informacijos apie EEE finansinio mechanizmo rėmuose vykstančius renginius partnerystei su donorų šalimis, taip pat įdiegta patogi organizacijų paieškos sistema pagal šalis, regionus ir veiklos sritis.

Paraiškas dvišalių partnerysčių užmezgimo-stiprinimo seminarui užpildyti iki 2014 m. sausio 20 d.Pažymėtina, kad vietų skaičius seminare yra ribotas, todėl dalyviai bus atrankami atsižvelgiant į teminio suderinamumo galimybes bei dalyvių skaičių.