Partnerių paieška

Šioje skiltyje rasite skelbimus organizacijų, kurios ieško partnerių projektams NVO Programos rėmuose, ar tiesiog bendrai veiklai vykdyti. Organizacijų skelbimai suskirstyti į kategorijas pagal veikiamas sritis ar atstovaujamus interesus, paieškos palengvinimui galite susiaurinti pateikiamų skelbimų spektrą pasirinkdami jus dominančią kategoriją. 

Kviečiame organizacijas aktyviai naudotis skelbimų lenta partnerių paieškai.

Pateikiame keletą rekomendacijų, kokią informaciją reikėtų pateikti, siekiant kad Jūsų skelbimas būtų pastebėtas:

  • Sukurkite informatyvią antraštę! Ją pirmiausia pamato į paieškos skiltį užsukę lankytojai. Tai reiškia, kad dviejų žodžių "ieškome partnerių" nepakanka.
  • Sumaniai išnaudokite skelbimui skirtą erdvę (2000 simbolių). Skirkite 4-7 ne itin ilgus sakinius organizacijai apibūdinti. Visą kitą vietą panaudokite idėjos aprašymui ir ieškomo partnerio apibūdinimui. Nepamirškite paminėti, kokio vaidmens projekte gali tikėtis partneris.
  • Pasirinkite veikiamas/atstovaujamas sritis iš pateikto sąrašo. Atkreipiame dėmesį, kad galima pažymėti keletą sričių. 
  • Tiksliai nurodykite savo kontaktinius duomenis. El. paštas, kontaktinis telefono numeris ir interneto svetainės adresas nėra privalomi, tačiau labai palengvina komunikaciją. 
  • Turite galimybę prisegti keletą bylų prie skelbimo. Išnaudokite tai svarbiai projekto informacijai pateikti. Taip pat galite pateikti informaciją apie jūsų organizaciją ar jūsų veiklos produktus (ataskaitos, apžvalgos, metodinė medžiaga, kt.).

Dėmesio! Skelbimai nepatenka automatiškai į svetainę. Programos operatoriaus darbuotojai peržiūrės ir patvirtins jūsų skelbimą, arba pasiūlys pakoreguoti/papildyti, jei bus toks poreikis. 

Naujas skelbimas