NVO atstovai donorų šalyse

Šioje skiltyje pateikiama informacija apie organizacijas donorų šalyse, atstovaujančias savo šalies NVO sektorių EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų programų kontekste. 

Ši informacija skirta tik kontaktams su donorų šalių organizacijomis užmegzti. Visais klausimais, susijusiais su Dvišalių Santykių Fondu bei reikalavimais partnerystei NVO Programos projektų kontekste, prašome kreiptis tiesiogiai į Programos operatoriaus atstovus.

 

Norvegijos Karalystė

Norvegijos NVO sektorių bei jame veikiančias organizacijas NVO Programos kontekste atstovauja Norvegijos Helsinkio Komitetas. Su organizacijos atstovais galite susisiekti šiais kontaktais:

Csilla Czimbalmos
Projektų vadovė
Tel.: +47 93 28 43 04
El. paštas: csilla@nhc.no

Prieš susisiekiant su Novegijos Helsinkio komitetu rekomenduojame aplankyti specialų partnerių Norvegijoje paieškos portalą www.ngonorway.org. Jame pateikiama daug informacijos apie EEE finansinio mechanizmo rėmuose vykstančius renginius partnerystei su donorų šalimis. Šiame portale taip pat galima ieškoti partnerių pagal veiklos sritis

Daugiau informacijos anglų kalba apie Norvegijos Helsinkio Komitetą bei jo veiklą galite rasti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.

  

Islandijos Respublika

Islandijos NVO sektorių bei jame veikiančias organizacijas NVO Programos kontekste atstovauja Islandijos žmogaus teisių centras. Su organizacijos atstovais galite susisiekti šiais kontaktais:

Margret Steinarsdottir
Direktorė
Tel.: +354 552 27 20
El. paštas: margret@humanrights.is

Daugiau informacijos anglų kalba apie Islandijos žmogaus teisių centrą bei jo veiklą galite rasti paspaudę žemiau pateiktą nuorodą.